Neohodnoceno

Concept for Life Veterinary Diet 6 x 200g pro Priju Teplické kočky z.s.

Concept for Life Veterinary Diet Gastro Intestinal je speciálně vyvinuté vysoce kvalitní dietní krmivo pro dospělé kočky odpovídající výživovým potřebám koček trpících nedostatečností trávení a poruchou funkce slinivky.

Zbývá darovat do bříška (6 ks)
Značka: Concept for Life
205 Kč
78413 pla concept for life vet cat gastrointestinal 200g 9
ZDARMAZDARMA

Kočky s nedostatečným trávením, narušenou funkcí slinivky a akutními poruchami vstřebávání potravy nemohou krmivo správně strávit, vstřebat živiny a obvykle také mívají narušenou střevní mikroflóru. Vlivem symptomů, jako je zvracení a průjem, ztrácí organismus kočky vodu a důležitý elektrolyt. To může vést k podráždění sliznice žaludku a střev. Trvají-li tyto příznaky dlouhou dobu, může dojít k nežádoucím projevům, jako je např. dehydratace a hubnutí. Při poruše funkce slinivky, jako je např. exokrinní pankreatická insuficience, se mohou tyto symptomy také objevit. Jak krmivo Concept for Life Veterinary Diet Gastro Intestinal přispívá ke zdraví Vaší kočky?

Concept for Life Veterinary Diet Gastro Intestinal je speciálně vyvinuté vysoce kvalitní dietní krmivo pro dospělé kočky odpovídající výživovým potřebám koček trpících nedostatečností trávení a poruchou funkce slinivky. Lehce stravitelné suroviny - maso a vnitřnosti z krůty, dýně a lososový olej napomáhají odlehčení žaludku a střev. Pro optimální snášenlivost by mělo být krmivo podáváno v malých porcích. Díky zvýšenému obsahu vybraných minerálních látek dochází k rychlému vyrovnání ztrát elektrolytu a zlepšení zdravotního stavu zvířete. Vysoký obsah vlhkosti ve šťavnatém krmivu přispívá ke zvýšenému příjmu tekutin, čímž je zabráněno dehydrataci. Krmivo je vhodné také při nebo po akutním průjmu. Navíc obsahuje krmivo Concept for Life Veterinary Diet Gastro Intestinal mannanoligosacharidy. Pravidelný příjem mannanoligosacharidů pomáhá udržovat bakteriální kolonizaci střeva neporušenou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: